Kdo jsme

Po úspěchu projektu www.WeddingDjs.cz jsme se rozhodli rozšířit naše služby o výběr kvalitních kapel na největší party Vašeho života. Buďte bez obav. Nesledujeme Šlágr TV, ale sami jsme muzikanti a zároveň hráváme i jako DJs na svatbách. Tzn. milujeme muziku a troufáme si tvrdit, že máme odhad na to, jak je třeba Vaši svatbu pořádně nakopnout a proměnit ji ve skvělou party nebo navodit pohodovou a příjemnou atmosféru.

Dali jsme si za úkol projet celou ČR a vybrat z ní ty nejlepší hudební seskupení. Nemusíte googlit, vypisovat všem kapelám zvlášť a čekat na dlouhou odezvu. Stačí vyplnit tento stručný formulář a do druhého se Vám ozveme se všemi informacemi, které potřebujete vědět.

  • - Kdo nám na naší svatbě může zahrát?
  • - Kolik by nás taková kapela nebo hudba na obřad mohla stát?
  • - Jaké písně a jak dlouho by mohla vůbec hrát?

Doufáme, že Vás naše odpovědi dovedou k Vašemu druhému životnímu rozhodnutí, které může znít třeba takto: “Ano. Tak tuhle kapelu si na svou svatbu vezmeme.”


O nás

Milujeme hudbu. Milujeme dobrou hudbu. Víme, že hudba na Vaší svatbě musí znít jako Soundtrack Vašeho života, který dennodenně prožíváte, ať už jste sami, s partnerem nebo Vašimi nejbližšími.

Nedokážeme si představit, že by na Vaší svatbě hrála hudba, která by Vás a hosty nebavila.

Proto jsme v roce 2014 založili projekt www.WeddingDjs.cz. Díky němu jsme rozdali pozitivní energii a rozpoutali ty nejlepší mejdany na stovkách svateb po celé po celé republice i v zahraničí.

Jako milovníci hudby, aktivní muzikanti a DJs bychom Vám chtěli pomoci a vybrat takovou živou hudbu, na kterou nikdo nezapomene.